UTSTÄLLARE 2017 - uppdateras 

* 1.6 OCH 2,6 miljonerklubben - www.1.6miljonerklubben.com

* Alkohol- och drogmottagningen Umeå - www.vll.se    www.umea.se

* Alkoless - www.alkoless.se

* Anna Lithner - www.annalithner.se

* Autism- och Aspergerföreningen Västerbotten  - www.autism.se/vasterbotten

* Babushka AB - www.dinasanningar.se

* Boxen Umeå - www.boxen.se

* Carinas Hälsoklinik -www.carinashalsoklinik.se

* Daggdroppens SPA - www.daggdroppenspa.se

* DiLucias Utvecklingsbyrå AB - www.karinadilucia.se    www.villainsikt.se

* Doris Alternativbehandling - www.dorisalternativbehandling.se

* Fairtrade City/Umeå kommun - www.umea.se/fairtradecity

* Folkuniversitetet Umeå - www.folkuniversitetet.se

* Foreverliving products - www.myaloevera.se/ingelar

* FriskaLiv - www.friskaliv.se

* Fullt frisk nu - www.fulltfrisk.nu

* Föreningen 4K - www.foreningen4k.com

* Granö Beckasin - www.granobeckasin.com

* Green Butterfly AB - www.greenbutterfly.se

* Hela familjen - www.helafamiljen.nu

* IOGT-NTO Västerbotten - www.vasterbotten.iogt.se

* Jigaia - www.jigaia.se

* Konsulten på landet - Kroknäs Gård

* Livskraft Nord Ellinor Carlander - www.ellinorcarlander.se

* Livsträdgården - www.livstradgarden.se

* Mona Wasserman - www.monawassermann.se

* Mauds Art - Facebook

* Målarkurser/VedicArt - Målarkurser Marias Vedic Art

* Natalie Carrion - Facebook

* Pia Stylist - www.piastylist.se

* Raw for good - www.rawforgood.se

* R-M:s Kropp och Hälsa - Facebook

* Scapula - www.nordiskhalsa.com

* Sjölands Mat & Dryck AB - Facebook

* Spruce Island husky AB - www.granobeckasin.com

* Svenska föreningen för Falun Dafa Umeå - www.falundafa.org

* TACK Västerbotten AB - https://natures-choice2.starwebserver.se/

* Ulrika Massör/www.ulrikamassor.se

* Umeå pastorat/Svenska kyrkan - www.svenskakyrkan.se/umea

* Umeå spa och Hälsocenter - www.umeaspa.se

* Veteranpoolen - www.veteranpoolen.se

* Västerbottens Blåbandsdistrikt - www.blabandet.se

* Västerbottens läns nykterhetsförbund - www.vln.se

* Yogastudion Umeå - www.yogastudionumea.se